Windex

Windex... is it worth it?
«
Add a Photo: 
»
$0.21
Cost Per use
$5
Original Cost
Lasts: 1year
Used: 2x per month
Category: 
Home
Description (optional): 
I use Windex every so often for cleaning. It lasts a while (maybe cause I don't Windex enough???), but does eventually run out.