Kale

Kale... is it worth it?
«
Add a Photo: 
You voted 'no'.
»
$0.13
Cost Per use
$1
Original Cost
Lasts: 4days
Used: 2x per days
Category: 
Food
Description (optional): 
Greens for eatin.

mdooe's picture mdooe

mmmmm kale ceasar

mphilippe's picture mphilippe

Superfood! Super worth it.